Posted on

2018 stripy tanec

2018 stripy tanec

Fantastické taneční výstupy jsou propracované do dokonalosti, která strhne každou - , Prague Bar Show bude ve znamení oslavy. Společně se skupinou Hot Men Dance a novým striptýzovým mistrem pro rok proběhne Exhibice MS, na které uvidíte to nejlepší z celé akce. Tanec, zpěv . – Ostrava Vstupenky: Od Kč; striptýz Ostrava, obecně pánský strip a tu nejlepší pánskou strip show, California Dreams je odpověď.

2018 stripy tanec -

Konání akce od do   Návštěvník dále uděluje souhlas s tím, že audiozáznamy, fotografie, filmy nebo videozáznamy s jeho osobou, které jsou pořízeny v průběhu konání akce nebo v souvislosti s ní, smějí být zhodnoceny, a to bez peněžité náhrady a bez časového nebo prostorového omezení. Užíváním těchto stránek souhlasíte s využitím souborů cookies.

2018 stripy tanec -

Vstup je povolen na základě platného identifikačního náramku. Návštěvníci akce jsou povinni respektovat pokyny pořadatelů. Při objednání předem je možné vyzvednutí zdarma na jedné z našich akcí. Vystoupení vybraných finalistů a nově zvoleného vítěze pro rok doplní . Ladies Nights, neboli pánské strip show jsou více o tanečních choreografiích. Společně se skupinou Hot Men Dance a novým striptýzovým mistrem pro rok proběhne Exhibice MS, na které uvidíte to nejlepší z celé akce. Tanec, zpěv . Borci z California Dreams to na pódiu umí pořádně rozbalit. Zatančí vám a.

Videos

MYNTRA TOP WEAR HAUL - FORMAL + DAILY WEAR TOPS

2 comments 2018 stripy tanec

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *